Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Fields
he: שדות

en: Hidden
he: מוסתר

en: Above
he: מעל
