Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Format
nl: Opmaak

en: Fields
nl: Velden

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Above
nl: Boven

en: Visually Hidden
nl: Visueel verborgen

en: Readonly
nl: Weergaveveld
