Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Fields
vi: Các trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Above
vi: Bên trên
