Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Inline
bs: U liniji

en: Fields
bs: Polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad
