Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Fields
ka: ველები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Above
ka: ზემოთ
