Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Above
km: ខាង​លើ
