Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Inline
gl: En liña

en: Fields
gl: Campos

en: Hidden
gl: Oculto

en: Above
gl: Enriba
