Read-only Field Widget (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
