Read-only Field Widget (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Fields
nn: Felt

en: Hidden
nn: Skjult

en: Above
nn: Over
