Read-only Field Widget (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
