Read-only Field Widget (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Format
tr: Biçim

en: Inline
tr: Satır içi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Hidden
tr: Gizli

en: Above
tr: Üstte
