Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Inline
bg: В една линия

en: Hidden
bg: Скрит
