Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Fields
cs: Pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Above
cs: Nad

en: Visually Hidden
cs: Skrytý vizuálně
