Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Inline
eo: en linio

en: Fields
eo: Kampoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Above
eo: Supere
