Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Fields
fa: میدانها

en: Hidden
fa: پنهان

en: Above
fa: بالا
