Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Fields
pt: Campos

en: Hidden
pt: Oculto

en: Above
pt: Acima

en: Visually Hidden
pt: Visualmente oculto
