Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: Inline
ru: В линию

en: Fields
ru: Поля

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Above
ru: Сверху

en: Show Description
ru: Показать описание

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: Visually Hidden
ru: Визуально скрыт
