Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Above
ug: ئۈستىدە
