Read-only Field Widget (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Fields
uk: Поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Above
uk: Зверху

en: Show Description
uk: Показати опис

en: Visually Hidden
uk: Візуально приховано

en: Label: @label
uk: Мітка: @label

en: Readonly
uk: Лише для читання
