Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Format
cy: Fformat

en: Fields
cy: Meysydd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Above
cy: Uwchben
