Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Fields
jv: Field

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Above
jv: Ndhuwur
