Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Fields
lv: Lauki

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Above
lv: Virs

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
