Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Format
ps: بڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Hidden
ps: پټ

en: Above
ps: پورته
