Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Inline
sv: Löpande

en: Fields
sv: Fält

en: Hidden
sv: Dold

en: Above
sv: Ovanför

en: Visually Hidden
sv: Visuellt dold
