Read-only Field Widget (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి
