Read only mode (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Read only mode
nl: Alleen-lezenmodus

en: Read Only Mode
nl: Alleen-lezenmodus

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: When given, Drupal will redirect the user to this URL when a user tries to add/edit content instead of displaying the message above.
nl: Wanneer opgegeven zal Drupal een gebruiker naar deze URL doorsturen in plaats van het bericht van hierboven te tonen als  de gebruiker inhoud probeert te wijzigen of toe te voegen.

en: Access all forms while in <em>Read Only Mode</em>
nl: Toegang tot alle formulieren terwijl <em>Read Only Mode</em> actief is.

en: Messages and redirects
nl: Berichten en redirects

en: Configure the redirect URL and messages to display to users while the site is in Read Only Mode.
nl: De doorverwijzings-URL en berichten instellen die getoond worden aan ingelogde gebruikers als de website in alleen-lezenmodus staat.

en: Read Only Mode warning
nl: Alleen-lezenmoduswaarschuwing

en: This warning will be displayed when viewing a page that has a blocked form while in Read Only Mode.
nl: Deze waarschuwing zal worden getoond wanneer men een pagina bekijkt met een geblokkeerd formulier in alleen-lezenmodus.

en: Form submission error
nl: Foutmelding Formulier verzenden

en: This error will be displayed when a blocked form is submitted while in Read Only Mode. This scenario occurs when a user starts filling out a form during normal site operation and then attempts to submit the form after Read Only Mode has been enabled.
nl: Deze foutmelding wordt getoond wanneer een geblokkeerd formulier is verzonden in de alleen-lezenmodus. Dit scenario vindt plaats wanneer een gebruiker start met het invullen van een formulier in de normale websitemodus en het formulier probeert in te dienen nadat de alleen-lezenmodus ingeschakeld is.

en: Allowed forms
nl: Toegestane formulieren

en: Forms that can be submitted
nl: Formulieren die verzonden kunnen worden

en: These forms are not restricted when in read only mode. Enter one form id per line. You may use the wildcard character '*' to use loose matches. For example: webform* will match all webforms. Note that the following forms will always be allowed: %allowed_forms.
nl: Gebruik van deze formulieren is toegankelijk tijdens de alleen-lezenmodus. Voer een formulier-ID per regel in. U mag het jokerteken '*' gebruiken om de resultaten te verbreden. Voorbeeld: webform* zal alle webformformulieren bevatten. Let op dat de volgende formulieren altijd zijn toegestaan: %allowed_forms.

en: Forms that can be viewed
nl: Formulieren die kunnen worden bekeken

en: These forms are allowed to be viewed but will not accept form submissions. Enter one form id per line. You may use the wildcard character '*' to use loose matches. For example: webform* will match all webforms. Note that the following forms will always be allowed: %allowed_forms.
nl: Deze formulieren kunnen worden bekeken, maar verzenden ervan wordt niet is toegestaan. Voer een formulier-ID per regel in. U mag het jokerteken '*' gebruiken om resultaten te verbreden. Voorbeeld: webform* zal alle webformformulieren bevatten. Let op dat de volgende formulieren altijd zijn toegestaan: %allowed_forms.

en: The path %link_path is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad %link_path is ongeldig of u heeft geen rechten om deze pagina te bekijken.

en: This module will lock your site for any form postings.
nl: Deze module blokkeert alle formulierverzendingen van de website.
