Read only mode (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
