Read only mode (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: About
bo: གསལ་བཤད
