Read only mode (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Default
et: Vaikimisi

en: About
et: Programmist

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
