Read only mode (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Default
it: Predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
