Read only mode (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: About
ne: बारेमा
