Read only mode (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: About
sq: Informacione
