Read only mode (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Default
cs: Výchozí

en: About
cs: Popis

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
