ReadRemaining (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: content
ca: contingut

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
