ReadRemaining (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: content
gl: contido

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Theming
gl: Tematización

en: About
gl: Información

en: Dark
gl: Escuro
