ReadRemaining (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: About
nl: Over

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Javascript settings
nl: Javascript-instellingen

en: Active on
nl: Actief op
