ReadRemaining (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: content
pt: conteúdo

en: Append
pt: Acrescentar

en: Time format
pt: Formato de hora

en: About
pt: Sobre

en: Prepend
pt: Preceder

en: Insert position
pt: Inserir posição

en: Dark
pt: Escuro
