ReadRemaining (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Append
ru: Добавить

en: Time format
ru: Формат времени

en: Theming
ru: Темизация

en: About
ru: Информация

en: Light
ru: Светлая

en: Insert position
ru: Позиция для добавления

en: Dark
ru: Темный
