ReadRemaining (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: content
de: Inhalt

en: Append
de: Anhängen

en: Time format
de: Zeitformat

en: About
de: Über

en: Prepend
de: Vorne anstellen

en: Light
de: Hell

en: Insert position
de: Position einfügen

en: Dark
de: Dunkel

en: Javascript settings
de: JavaScript-Einstellungen

en: Active on
de: Aktiv für
