ReadRemaining (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Time format
hu: Időformátum

en: Theming
hu: Sminkelés

en: About
hu: Leírás

en: Prepend
hu: Beillesztés az elejére

en: Light
hu: Világos

en: Insert position
hu: Pozíció beszúrása

en: Dark
hu: Sötét
