ReadRemaining (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: content
lt: turinys

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: About
lt: Apie

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
