ReadRemaining (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: content
fi: sisältö

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Insert position
fi: Sijoitussijainti

en: Dark
fi: Tumma
