ReadRemaining (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: Append
ja: 末尾に付加

en: About
ja: アバウト

en: Prepend
ja: 先頭に付加

en: Insert position
ja: 挿入位置
