ReadRemaining (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: content
vi: nội dung

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: About
vi: Giới thiệu

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
