Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (59 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Group
am: ቡድን

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Definition
am: ብየና

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Route Name
am: የፈለግ ስም

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
