Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (102 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: title
be: назва

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Development
be: Распрацоўка

en: Group
be: Група

en: Closed
be: Зачынена

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Variable
be: Зменная

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: path
be: шлях

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Loaded
be: Загружана

en: Host
be: Хост

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Method
be: Метад

en: Now
be: Зараз

en: Configuration
be: Налады

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Cache
be: Кэш

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: template
be: шаблён

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Hidden
be: Схаваць

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Definition
be: Азначэнне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Themes
be: Тэмы

en: Translations
be: Пераклады

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Blocks
be: Блокі

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Reinstall modules
be: Пераінсталяваць модулі

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Alias
be: Аліас

en: Data
be: Дадзенныя

en: Any
be: Любы

en: About
be: Аб

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Devel settings
be: Налады распрацоўкі

en: Rebuild Menu
be: Перабудаваць Меню

en: form
be: анкета

en: No modules selected.
be: Не абрана ніводнага модуля.

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Instance
be: Асобнік

en: Route Name
be: Назва маршруту

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
