Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (149 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: title
et: pealkiri

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Homepage
et: Veebileht

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Variable
et: Muutuja

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Theme
et: Teema

en: name
et: nimi

en: path
et: asukoht

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Database
et: Andmebaas

en: Not found
et: Ei leitud

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Gallery
et: Galerii

en: Nodes
et: Postitused

en: Load
et: Laadi

en: State
et: Olek

en: Method
et: Meetod

en: Now
et: Praegu

en: Configuration
et: Seadistus

en: Attributes
et: Omadused

en: User login
et: Sisenemine

en: Class
et: Klass

en: External
et: Väline

en: Cache
et: Vahemälu

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: template
et: mall

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Original
et: Originaal

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Front page
et: Avaleht

en: Definition
et: Definitsioon

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Limit
et: Limiit

en: terms
et: terminid

en: Product
et: Toode

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: users
et: kasutajad

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Blocks
et: Plokid

en: Request
et: Saada

en: Service
et: Teenus

en: Administrator
et: Haldur

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Available
et: Saadaval

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: Data
et: Andmed

en: Any
et: Ükskõik milline

en: About
et: Programmist

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Bundles
et: Kogumid

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: Uses
et: Kasutab

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: form
et: vorm

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: No modules selected.
et: Mooduleid ei ole valitud.

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Libraries
et: Teegid

en: Render
et: Renderdatud

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Access developer information
et: Ligipääs arendusteabele

en: Field info
et: Välja info

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Toolbar items
et: Tööriistariba elemendid

en: menus
et: menüüd

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Route Name
et: Suuna nimi

en: Callable
et: Väljakutsutav

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
