Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (125 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: title
eu: izenburua

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Group
eu: Taldea

en: Closed
eu: Itxita

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: name
eu: izena

en: path
eu: bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Panels
eu: Panelak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Database
eu: Datu-base

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Url
eu: URLa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Load
eu: Kargatu

en: State
eu: Egoera

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Now
eu: Orain

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Original
eu: Originala

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: ago
eu: duela

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Definition
eu: Definizioa

en: Limit
eu: Muga

en: Info
eu: Informazioa

en: Completed
eu: Osatuta

en: Themes
eu: Temak

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Translated
eu: Itzulita

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Available
eu: Gaituta

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Switch user
eu: Erabiltzailea aldatu

en: Alias
eu: Ezizena

en: Data
eu: Datu

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Execute PHP Code
eu: PHP kodea exekutatu

en: Execute some PHP code
eu: PHP kode zatiren bat exekutatu

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak

en: form
eu: formularioa

en: Execute PHP code
eu: PHP kodea exekutatu

en: No modules selected.
eu: Ez da modulurik hautatu.

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Render
eu: Errendatzea

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Access developer information
eu: Garapenerako informazioa ikusi

en: Switch users
eu: Erabiltzaileak aldatu

en: Field info
eu: Eremuaren berri

en: dashboard
eu: Aginte-panela

en: Entity info
eu: Entitatearen informazioa

en: Enter module name
eu: Moduloaren izena ezarri

en: Route Name
eu: Bidearen izena
