Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (75 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: title
ka: სათაური

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Open
ka: ღია

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: External
ka: გარე

en: Cache
ka: ქეში

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Switch
ka: გადართვა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Info
ka: ინფო

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Themes
ka: თემები

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება
