Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
